Odlični rezultati na Pokalu Slovenije U18


V soboto, 8.5.2021, je v Velenju potekal Atletski pokal Slovenije za mlajše mladinke in mladince (U18). Atletinje in atleti AK Krka so izkazali izjemno borbenost in dosegli kopico odličnih rezultatov ter osebnih rekordov. Pokalni podprvaki Slovenije so postali: Andraž France v skoku v višino - 185 cm (OR), Maša Radovan v skoku v višino - 165 cm, Bor Tekstor v teku na 110m ovire - 16,71 s (OR), Nina Butala v teku na 100m ovire - 15,25 s (OR) in štafeta 4x100m - 46.15 s v postavi Matjaž Rebolj, Bor Tekstor, Andraž France in Gašper Pureber. Tretje mesto so osvojili: Luka Ilovar v teku na 110m ovire - 20.21 s (OR), Lovro Šimec v teku na 1500m - 4:25,69, Karla Jerič v suvanju krogle - 11,94 m, Jan Kebelj v metu kladiva - 29,11 m in Tilen Delić Verstovšek v skoku v višino - 179 cm.

Atleti in atletinje so krepko presegli lanskoletni ekipni rezultat, saj so fantje med 30. klubi dosegli izjemno 2. mesto, dekleta pa med 32. klubi odlično 4. mesto z majhnim grenkim priokusom, saj so za tretjim mestom zaostale le za pičle 0,5 točke.

DSCN1795

DSCN1842

DSCN1917

DSCN2249

DSCN2297

DSCN2322

DSCN2355

DSCN2364
Vsi ostali rezultati:

UVRSTITEV

IME IN PRIIMEK

DISIPLINA

REZULTAT

OSEBNI REKORD (OR)

4.

Tilen RADOVAN

višina

170

OR

4.

Martina ŠMID

kladivo

36,09

 

4.

Tilen DELIĆ VERSTOŠEK

disk

42,52

 

5.

Anamarija KLEMENČIČ

kladivo

35,54

OR

5.

Mark ČRTALIČ

400m ovire

1:15,19

OR

6.

Miha DOŠEN BALKOVEC

višina

165

OR

6.

Gašper PUREBER

daljina

580

OR

6.

Tara RESNIK

kopje

30,19

OR

6.

Tara RESNIK

krogla

10,22

 

6.

Nina BUTALA

400m ovire

1:12, 89

 

6.

Martin ŠALI

kladivo

20,09

OR

6.

Jan RADAKOVIČ, David BALAŽIC, Lovro ŠIMEC, Lovro ROGINA BREGAR

4x300m

2:41, 96

 

7.

Luka ILOVAR

palica

320

 

7.

Erika BOJANEC

krogla

9,95

OR

7.

Ula MEGLIČ

kladivo

29,77

OR

8.

Manca JEREB

1500m

5:27,82

 

8.

Martina ŠMID

disk

25,04

OR

8.

Nina BUTALA, Nina SAJE, Karla JERIČ, Maša RADOVAN

4x100m

51,11

 

9.

Matjaž REBOLJ

troskok

11,05

 

9.

Martin ŠALI

krogla

7,21

OR

9.

Lovro ROGINA BREGAR

800m

2:11,02

OR

9.

Ula MEGLIČ

disk

18,25

OR

10.

Tara RESNIK

disk

17,08

OR

10.

David BALAŽIC

palica

280

OR

10.

Matjaž REBOLJ

daljina

563

 

10.

Anamarija KLEMENČIČ

krogla

9,12

OR

11.

Oliver BLAGOJEVIČ

200m

24,39

OR

11.

Kaja BERLE

disk

16,40

OR

11.

Zala BORŠTAR

1500m

6:21,41

OR

11.

Lucija STRMOLE, Taja DRAGIŠIĆ, Manca JEREB, Liza ANDRLIČ

4x300m

3:10,47

 

13.

Jan RADAKOVIČ

100m

12,37

OR

13.

Martina ŠMID

krogla

8,48

 

17.

Teja VRTAČIČ

daljina

489

OR

17.

Karolina KERMAVT KOLENC, Nika RIFELJ, Patricija LUZAR, Nia MEŠIĆ)

4x100m

54,25

 

22.

Karolina KERMAVT KOLENC

daljina

469

OR

22.

Nina SAJE

100m

13,61

 

23.

Ena BUDIČ

daljina

432

 

25.

Taja DRAGIŠIČ

100m

13,68

OR

34.

Nia MEŠIĆ

100m

13,87

OR

35.

Nika RIELJ

100m

13,88

 

36.

Lara Ana KOLARIČ

200m

28,23

OR

45.

Nina SAJE

200m

28,94

 

61.

Patricija LUZAR

200m

30,44

 


Pripravil: Mišo Matijevič

Zadnjič posodobljeno (Pon, 10 Maj 2021 14:00)