21. NOVOMEŠKI TEK – 2021

Obveščamo Vas, da bo 21.Novomeški tek potekal 30.10.21 v soboto. Za več informacij obiščite: https://nm-tek.si/ Prijave potekajo preko spletnega obrazca www.novomeski-tek.reb.si

Preberi več

Avtor: Borut Retelj | Objavljeno: 15/10/2021


ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V KROSU, ŽNIDARŠIČ IN LJUBI POKALNA PRVAKA

Na Ravnah na Koroškem, kjer so organizirali APS v krosu so krkaši pokazali odlično pripravljenost, ki jih krasi že celo sezono. Zmagala sta Jošt Žnidaršič na 5000m in Klara Ljubi. Jošt se je odlično boril in v izjemnem finišu ugnal celo vse člane, sam pa je nastopil za mlajše člane in letos dodal še 3 […]

Preberi več

Avtor: Borut Retelj | Objavljeno: 12/10/2021


Miting v Tolminu 9.10.2021

V sončnem a zelo neugodnem vetrovnem vremenu, ki se je spreminjal iz trenutka v trenutek je danes (sobota, 9.10.2021), potekal miting v Tolminu. Na mitingu je nastopila naša članica Eva Vehar v skoku ob palici. Zasedla je 3. mesto (280cm) ob grenkem priokusu, saj se ji je dogajalo, da je veter spreminjal smer pihanja med […]

Preberi več

Avtor: Slavko Malnar | Objavljeno: 11/10/2021


Odlični rezultati mnogobojcev na Prvenstvu Slovenije

Minuli vikend je v Mariboru potekalo Prvenstvo Slovenije v mnogobojih. Vremenski pogoji so bili odlični, razen malo močnejšega vetra drugi dan. Vzdušje med mnogobojci pa je že iz preteklosti znano – izjemno. Kljub zaključku sezone so se atleti/atletinje AK Krka odlično odrezali, dosegli kopico klubskih in osebnih rekordov. Državna prvakinja pri članicah je postala Tara […]

Preberi več

Avtor: Mišo Matijevič | Objavljeno: 06/10/2021



Najuspešnejši atleti sezona 2019/2020

Matevž Šuštaršič

Tadej Hribar

Tilen Ovniček