APS v mnogobojih, Nova Gorica - 6./7.10.2018

Pester atletski vikend se je odvijal v Novi Gorici, kjer je potekal Atletski pokal Slovenije v mnogobojih za vse kategorije. Uspešni so bili tudi naši atleti, saj so stopili kar šestkrat na stopničke. Lara Florjančič (st. mladinke) je postala pokalna zmagovalka, Tilen Novak (ml. mladinci) in Tjaša Potočar (članice) sta osvojila drugo mesto, tretji pa so bili Tjaž Djaip Bartolj (U12), Eva Murn (ml. mladinke) in Luka Kunej (st. mladinci).
Dvo dnevno tekmovanje je bilo izredno naporno, predvsem za mladince in člane, saj se je tekmovanje v skoku v višino in skoku s palico tako zavleklo, da so s tekmovanjem končali v večernih urah. Oba dneva pa je občasno tudi deževalo.
Ekipno pa so naši atleti bili: 1. mesto (pionirke U14), 2.mesto (st. mladinke, članice, ml. mladinci, vseekipno M in Ž), 3. mesto (pionirji U12, pionirji U14. st. mladinci). 
apsmnogoboj2018



FOTOGALERIJA:   Mitja Svet - T U K A J    Slavko Malnar - T U K A J 

Objave v medijih:  Lokalno.si   Dolenjska news
   


REZULTATI PO KATEGORIJAH:

Pionirji U12

TJAŽ DJAIP BARTOLJ – 3.mesto (1773 točk)
60m: 8,94
Daljina: 4,07
Vortex: 40,43
300m: 48,26

TAI MAI KRIŽMAN – 4.mesto (1744 točk)

60m: 9,06
Daljina: 4,29
Vortex: 44,90
300m: 51,11


Pionirji U14

JAN RADAKOVIĆ – 5.mesto (2016 točk)
60m: 8,22
Daljina: 4,92
Vortex: 33,16
600m: 1:50,43

LOVRO ŠIMEC – 9.mesto (1908 točk)
60m: 9,20
Daljina: 4,22
Vortex: 49,21
600m: 1:48,20

Pionirke U14

TINKARA GROBLER – 6.mesto (2257 točk)
60m: 8,98
Daljina: 4,61
Vortex: 35,72
600m: 1:54,15


TARA RESNIK – 8.mesto (2229 točk)
60m: 9,32
Daljina: 4,76
Vortex: 46,31
600m: 2:03,07

HELENA AVBAR UHAN – 10.mesto (2163 točk)
60m: 8,54
Daljina: 4,60 
Vortex: 28,12
600m: 1:59,34


Pionirke U16

EVA VEHAR – 18.mesto (2996 točk)
80m ovire: 16,05 - OR
Višina: 1,36 - OR
Krogla: 7,38 - OR
100m: 14,29 - OR
Daljina: 4,40
Kopje: 23,51 - OR
800m: 2:44,60 - OR

Mlajši mladinci:

TILEN NOVAK – 2.mesto (5.099 točk)
100m: 11,39
Daljina: 6,32 - OR
Krogla: 11,03 - OR
Višina: 1,64 - OR
400m: 51,83 - OR
110m ovire: 15,41
Disk: 18,26 - OR
Palica: 2,00 - OR
Kopje: 28,78 - OR
1500m: 5:24,44 - OR


BENJAMIN SLAK – 4.mesto (4664 točk)
100m: 11,96
Daljina: 6,08
Krogla: 10,33 - OR
Višina: 1,58 - OR
400m: 55,83
110m ovire: 17,86 - OR
Disk: 28,41
Palica: 2,00 - OR
Kopje: 37,87 - OR
1500m: 5:38,41 - OR


Mlajše mladinke:

EVA MURN – 3.mesto (3772 točk)
100m ovire: 15,49
Višina: 1,43
Krogla: 8,40 - OR
200m: 27,36 - OR
Daljina: 4,32
Kopje: 27,58 - OR
800m: 2:44,02 - OR


METKA STRAHINIČ – 23.mesto (2450 točk)
100m ovire: 19,88 - OR
Višina: 1,40
Krogla: 8,36 - OR
200m: 29,96 - OR
Daljina: 4,42 - OR
Kopje: 21,13 - OR
800m: ODS


Starejši mladinci:

LUKA KUNEJ – 3.mesto (4965 točk)
100m: 11,95 - OR
Daljina: 6,53
Krogla: 10,45 - OR
Višina: 1,76 - OR
400m: 56,86 - OR
110m ovire: 16,79 - OR
Disk: 19,48 - OR
Palica: 2,80 - OR
Kopje: 27,32 - OR
1500m: 5:12,59 - OR

Starejše mladinke:

LARA FLORAJNČIČ – 1.mesto (3659 toćk)
100m ovire: 16,72
Višina: 1,37
Krogla: 8,35 - OR
200m: 27,80
Daljina: 5,08
Kopje: 24,57 - OR
800m: 2:44,17 - OR

Članice

TJAŠA POTOČAR – 2.mesto (3573 točk)
100m ovire: 17,09
Višina: 1,40
Krogla: 9,38
200m: 27,46
Daljina: 4,78
Kopje: 22,81
800m: 2:49,26

Zadnjič posodobljeno (Pon, 08 Okt 2018 11:17)