Miting Šentjernej, 22.8.2018

Vroča sreda je bila v znamenju že 18. mitinga v Šentjerneju. Prve tekme v zaključnem delu sezone so se udeležili predvsem mladi atleti, in sicer na stadionu s krajšo atletsko stezo (300m). Miting je bil pestro obiskan, tako iz Slovenije, kot tudi iz tujine (Italija, Hrvaška, Bosna,…). Miting je služil tudi, kot preizkušnja pred pomembnejšimi tekmami v septembru. So pa naši atleti stopili kar dvajsetkrat na stopničke, in sicer osvojili so osem prvih, sedem drugih in pet tretjih mest.
sentjernej2018Fotogalerija:  T U K A J 

 

Priimek in ime

disciplina

rezultat

uvrstitev

kategorija

Kunej Luka

daljina

667

1

mladinec

Plankar Anže

daljina

543

1

U16

Radkovič Jan

60m

867

1

U14

Blažič Ana

60m

8,2

1

U16

Fišter Katja

daljina

399

1

U12

Grubič Sara

100m

10,08

1

mladinka

Pečnik Ajda

višina

145

1

U14

Šmid Martina

krogla

849

1

U16

Durjava Andraž

daljina

652

2

mladinec

Kogovšek Ben

60m

7,94

2

U16

Kogovšek Ben

300m

39,32

2

U16

Jereb Ana

vortex

25,47

2

U12

Potočar Tjaša

daljina

481

2

članica

Resnik Tara

vortex

47,83

2

U14

Simončič Maznik Zala

daljina

480

2

mladinka

Barbo Nejc

60m

7,98

3

U16

Jakelj Alen

600m

01:34,5

3

U16

Kunej Jaka

daljina

595

3

mladinec

Novak Tiilen

100m

11,56

3

mladinec

Tratar Taja

daljina

393

3

U12

Plankar Anže

60m

8,2

4

U16

Drkušič Nina

daljina

466

4

U16

Počrvina Ajda

daljina

371

4

U12

Resnik Tara

daljina

460

4

U14

Strahinič Urška

300m

47,16

4

U16

Radkovič Jan

daljina

428

5

U14

Rogina Bregar Lovro

300m

50,45

5

U14

Novak Anja

višina

140

5

U16

Pešec Lea

600m

02:01,8

5

U16

Rajšel Kaja

100m

13,4

5

mladinka

Saje Nina

60m

8,56

5

U16

Tratar Taja

60m

9,69

5

U12

Erpič Matic

100m

12,08

6

mladinec

Kebelj Rok

300m

38,12

6

mladinec

Macedoni Aljaž

600m

01:42,6

6

U16

Rogina Bregar Lovro

daljina

374

6

U14

Tratar Aljaž

daljina

340

6

U12

Fišter Katja

60m

9,7

6

U12

Barbo Nejc

300m

43,98

7

U16

Erpič Matic

300m

39,04

7

mladinec

Luzar Patricija

300m

53,94

7

U14

Počrvina Ajda

60m

9,88

7

U12

Saje Nina

višina

130

7

U16

Kotnik Matic

60m

10,64

8

U12

Kotnik Matic

daljina

303

8

U12

Slak Jan

100m

12,13

8

mladinec

Korasa Nika

100

14,05

8

mladinka

Novak Anja

daljina

453

8

U16

Pečnik Ajda

daljina

404

8

U14

Rajšel Kaja

300m

45,81

8

mladinka

Tratar Aljaž

60m

10,64

9

U12

Jereb Ana

60m

10,01

9

U12

Korasa Nika

60m

8,75

9

U16

Svenšek Klara

100m

14,07

9

mladinka

Juršak Urška

100m

14,09

10

mladinka

Avdibašič Dino

100m

12,77

10

mladinec

Avdibašič Dino

300m

42,93

10

mladinec

Mešič Nia

daljina

380

10

U14

Novak Nina

60m

10,02

10

U12

Potrč Pia

daljina

446

10

U16

Svenšek Klara

300m

48,63

10

mladinka

Kunstek Erik

100m

14,18

11

mladinec

Mešič Nia

60m

9,24

11

U14

Potrč Pia

60m

8,78

11

U16

Simončič Maznik Zala

100m

14,09

11

mladinka

Juršak Urška

60m

8,89

14

U16

Molan Katja

60m

9,46

14

U14

Luzar Patricija

60m

9,88

15

U14

Fišter Nika

60m

9,42

17

U16

 

Zadnjič posodobljeno (Čet, 23 Avg 2018 21:19)